TransporT - 24/7 - JEMI ATY KU JU DUHEMI

Me marrëveshje

Shpërndaje:

TransporT ➖ 24/7 ➖ JEMI ATY KU JU DUHEMI

Bëjm TransporT 24/7 - N’ Shërbimin tuaj
Me 30-vjet Ekspërienc Pun 👌
( SHPEJT MIR DHE SIGURT ) 🚚 🤝
Bartjen e Shtpijav - Mobilev , Zyrev
Mallrave te ndryshum
E shum e shum shum gjërave tjera
Me puntorë exstra adekuat për këto pun 👷🏻
Kosovë - Shqiprië - Maqedoni - Sërrbi - Mal të Zi Me qmime shum të volitshme për më shum na kontaktoni në numrat tonë …
☎️ Tel : 044 - 248 - 421
☎️ Viber : +38344248421