AUTO TAXI AEROPORT SHKUPIT,PRISHTINES,TIRANES

Me marrëveshje

Shpërndaje:

AUTO TAXI PER AEROPORT SHKUPIT, PRISHTINES, TIRANES, DHE NEPER GJITH QYTETET E KOSOVES

VETURA KOMODE ME KLIM
SHERBIMI NE QDO KOHE I SIGURT
VETURA ME 7 ULSE VW SHARAN


KONTAKT 044 242 055 OSE VIBER +383 44 242 055