Ndėrtimtari
Shes/Ofroj: Okazion! KAPANON ? Konstuksion Metalik
Google
Qmimi: € telefono
Google
Shitėsi: Fredi
Google
Numri i telefonit: +355692083808
Google
Vendi: Rinas-tirane
Google
Data: 13.02.2007
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

Okazion! KAPANON ? Konstuksion Metalik

KAPANON – Konstuksion Metalik

  - Sip. 455 m.

  - Lartesia 7m.

  - Gjatesia 33m.

  - Gjerësia 13m.

 - Fasadë xhami

  -  Sistem Kondicionimi

KAPANONI është gjysëm bar e gjysëm restorant ( SELSERVIS) me paisje të reja të guzhinës plus dhome frigoriferike të re, banaku, bari është 12 m. Komplet frigoriferik 16 m. Bango frigoriferi i kompletuat me lavastovilje

 - Sistem ndricimi

 - Impjant gazi për guzhinën

 - 6 vazo me lule natyrale

 - Sistem kamerash që mbulojnë komplet sallen

 - Sistem kompjuterik me 6 aparate dore për kamarieret të gjitha të reja

Godina ndodhet ne sheshin e Terminalit të Rinasit në gjendje pune

Cmontohet dhe montohet në cdo vend ku shihet e arsyeshme. Për arsye të mbylljes së aktivitetit nga ana e kompanise së huaj, godina shitet me nje cmim shumë të favorshëm.

Koha që nevoitet për c’montim dhe montim zgjat një muaj.

Gjithashtu ne kompleksh shiten dhe:

30 Komplete tavolinash bari ( 120 perona)

20 Komplete tavolina restoranti  X 6 (120 persona)

Te gjitha te reja dhe shume cilesore

3 tualete te kompletuara

1 dhome per pastrueset

1 Zyre e kompletuar per ekonomistin

Për më shumë informacion

Kontaktoni ne  adresa

e-mail barmoxart@yahoo.com

ose Tel. 0692083808

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!