Banesa
Shes/Ofroj: VLORE, 400 EURO/M2 Shitet apartament ...
Google
Qmimi: € 400
Google
Shitėsi: Pespa Imobiliare
Google
Numri i telefonit: 00355 68 20 56 356
Google
Vendi: Shqiperi
Google
Data: 26.08.2013
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
VLORE, 400 EURO/M2 Shitet apartament 2+1+BLK Kati 6, 104 m²/ + 23M2 VRD
Shiqo më shumë fotografi

VLORE, 400 EURO/M2 Shitet apartament 2+1+BLK Kati 6, 104 m²/ + 23M2 VRD

Apartamenti perbehet nga dy dhoma, nje kuzhine, dy banjo dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e gjashte. Pallati pozicionohet ne lagjien "Pavaresia" ne qender te qytetit te Vlores, ne nje zone shume te frekuentuar ne cdo stine te vitit.

 

 Apartamenti ka siperfaqe 104 m2 + 23 m2 verande.

Cmimi per apartamentin eshte 400 euro/m2 ndersa per veranden eshte 200 euro/m2.

Per kontakt: +355 68 20 56 356

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!