Banesa
Shes/Ofroj: Tirane, shiten 3 apartamente, 1+1 dhe ...
Google
Qmimi: € 380.00
Google
Shitėsi: Pespa Imobiliare
Google
Numri i telefonit: 00355 68 20 56 356
Google
Vendi: Shqiperi
Google
Data: 26.08.2013
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Tirane, shiten 3 apartamente, 1+1 dhe 2+1, prane KMY ne Yzberisht
Shiqo më shumë fotografi

Tirane, shiten 3 apartamente, 1+1 dhe 2+1, prane KMY ne Yzberisht
Zona/Rruga : kmy

Tek KMY ne Yzberisht shiten 3 apartamente:

a) 98.2 m2, 1+1, kati 8

b) 107.69 m2 + 29.35 m2 verande, 1+1, kati 7

C) 125.8 m2, 2+1, kati 8

Pallati eshte ne faze ndertimi.

Cmimi eshte mese i leverdisshem!

Per me shume:

Mob: +355 68 20 56 356

e-mail: imobiliare@pespagroup.com
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!