Antikė dhe art
Shes/Ofroj: Piktura ne pasqyre
Google
Qmimi: € 500 euro
Google
Shitėsi: Robert Dyrmishi
Google
Vendi: Berat
Google
Data: 18.05.2013
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Piktura ne pasqyre
Shiqo më shumë fotografi

Piktura ne pasqyre
Keto jane disa piktura ne pasqyre pasi me pare jane gdhendur e pastaj jane lyer me bojra xhami .permasat jane te ndryshme ,te rzistueshme ndaj kushteve atmosferike,te lehta per tu pastruar.Realizohet cdo imazh deh permase eshte dere edhe deri 3m*4mm per nje restorant dasme
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!