Antikė dhe art
Shes/Ofroj: "the king"
Google
Qmimi: € 20 mije euro
Google
Shitėsi: Robert Dyrmishi
Google
Vendi: Berat
Google
Data: 18.05.2013
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

"the king"
kjo eshte nje mozaik me ruaza xhami shumengjyrese ne dimension 1mm.Ka rreth 70 mije cope te montuara ne pozicionin vertikal.Permasa eshte 50cm*90cm.Me kete teknike une mund te konvertoj cdo imazh ne formatin HD ne nje pamje te tille apo edhe ne tekniken grep"Filet Crochet or Cross-Stitch".Piktura eshte ideale per ata qe kerkojne nje teknike art te cilen nuk e ben njeri ne bote!Po e sakte ne BOTE.Anglisht "mosaic by seed glass beads".Verifikoheni vete ne internet
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!