Antikė dhe art
Shes/Ofroj: Jigsaw puzzle shqiperia etnike
Google
Qmimi: € 10 euro
Google
Shitėsi: Robert Dyrmishi
Google
Vendi: Berat
Google
Data: 18.05.2013
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Jigsaw puzzle shqiperia etnike
Shiqo më shumë fotografi

Jigsaw puzzle shqiperia etnike
Kjo eshte shqiperia etnike ne permasa A3: 300mm*420mm me 280 copeza me madhesi te copes 21mm.Jane edhe pamje te tjera si Alpet-veriu,tirana ,durresi, berati,tedashuruar.Keto pamje apo edhe te tjera sipas deshires mund te behen edhe sa nje faqe muri per ne librin e gines.Deshiron ndonje?
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!