Banesa
Shes/Ofroj: Rezidenca me ekskluzive ne Tirane
Google
Shitėsi: Tower Bridge 2
Google
Numri i telefonit: 4 22 33 202
Google
Vendi: Rruga E Dibres
Google
Data: 11.12.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Rezidenca me ekskluzive ne Tirane

Rezidenca me ekskluzive ne Tirane
Rezidenca me ekskluzive ne Tirane,perbehet nga 5 kate banimi,1 kat me ambjente tregtare dhe 2 kate parkimi nentoke.OFERTE FANTASTIKE!.APARTAMENT + PARKIM (ZBRITJE 6.000 EURO).

Tel :+355 4 22 33 202
Cel :+355 0694059333
Cel :+355 0694059502
E-mail : info@orion-construction.com
www.orion-construction.com
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!