Oferta pune
Shes/Ofroj: Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait
Google
Shitėsi: Europe Agency
Google
Numri i telefonit: 00355692093800
Google
Vendi: Lindje E Mesme
Google
Data: 07.11.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait

Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait
Kerkohet Staff Rezorti & SPA Ne Kuwait

Europe Agency ne bashkepunim me rezortet turistike dhe hotelet me me ze ne Lindjen e Mesme, prezanton vendet vakante te punes per muajin tetor si me poshte:

Instruktore Noti (f) ne Kuwait
Instruktor Aerobie(m/f) ne Kuwait
Trainer Palestre & Fitnesi (m/f) ne Kuwait
Fizioterapist (m/f) ne Kuwait
Fizioterapist-Doktor (m) ne Kuwait
Dietologe (f) ne Kuwait
Shef/e Dietologe (m/f) ne Kuwait
Parukiere & Stiliste (m/f) ne Kuwait
Trajtues/e Fytyre (m/f) ne Kuwait
Grimiere Profesioniste(f) ne Kuwait
Specialiste Manikyri & Pedikyri (m/f)ne Kuwait


Rroga duke filluar nga 800 $ - 1500 $

ORARI: 9 ore pune ne dite per 6 dite ne jave me nje ore pushim dreke.

MBULOHEN NGA PUNEDHENESI: Akomodim, Ushqim, Bilete avioni vajtje ardhje, siguracione, leje e zakonshme 30 dite ne vit.

EKSPERIENCA: Prioritet kane kandidatet me eksperience te meparshme.

NIVELI I GJUHES: Per te fituar kete kontrate pune duhet te keni nje nivel shume te mire te gjuhes angleze, vecanerisht ne te degjuar dhe te folur.


DATA E FILLIMIT TE PUNES: Data e fillimit te punes eshte 15 nga data e aplikimit. Pra ne nje periudhe brenda 15 ditesh ju jeni ne gjendje te udhetoni drejt destinacionit te kontrates.

Per te aplikuar dergoni nje cv me foto ne anglisht me subjekt "Pozicionin ku deshironi te aplikoni" ne adresen recruitment@europeagency.al

Nxitoni.....

Vendet jane te limituara.......
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!