Banesa
Shes/Ofroj: Tower Bridge 2 Rezidenca me ekskluzive ne ...
Google
Shitėsi: Tower Bridge 2
Google
Numri i telefonit: +355 4 22 33 202
Google
Vendi: Rr.dibres
Google
Data: 29.10.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Tower Bridge 2 Rezidenca me ekskluzive ne Tirane
Shiqo më shumë fotografi

Tower Bridge 2 Rezidenca me ekskluzive ne Tirane
Rezidenca Tower Bridge 2
Rezidenca me ekskluzive ne Tirane,perbehet nga 5 kate banimi,1 kat me ambjente tregtare dhe 2 kate parkimi nentoke.Ndertuar me materialet me cilesore sipas normativave Europiane per te plotesuar kushtet maksimale te jeteses.Ndodhet vetem 3 km larg Qendres se Tiranes.Nxitoni !Perfitoni nga cmimet fantastike.
Tel :+355 4 22 33 202Cel :+355 0694059333Cel :+355 0694059502E-mail : info@orion-construction.comwww.orion-construction.com
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!