Shėrbime
Shes/Ofroj: N T SH ,, LENES'' Kontabilitet
Google
Shitėsi: N T Sh ,, Lenes\'\' Kontabilitet
Google
Numri i telefonit: 044 567 993
Google
Vendi: Prishtine
Google
Data: 22.08.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

N T SH ,, LENES'' Kontabilitet
Përshkrim i sendit

Kontabilitet
kryejm keto pun;
1.punet llogaritare
2.kontable dhe te revizionit
3.keshilla per tatime
4.keshillime lidhur me afarizem dhe administratim
5.punet juridike
6.ndermjetesim ne punesi dhe ndermjetesim
ne tregetin e produkteve te llojllojshme,
7. hapje dhe mbyllje te bizneseve

Sherbimet ofrohen me nje qmim shume te volitshem per tregun e kesaj veprimtarie


Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!