Banesa
Shes/Ofroj: Rezidenca Tower Bridge 2
Google
Shitėsi: Rezidenca Tower Bridge 2
Google
Numri i telefonit: 042233202
Google
Vendi: Tirane Rr.aleksander Moisiu
Google
Data: 23.06.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Rezidenca Tower Bridge 2

Rezidenca Tower Bridge 2
Rezidenca me ekskluzive ne Tirane,perbehet nga 5 kate banimi,1 kat me ambjente tregtare dhe 2 kate parkimi nentoke.Ndertuar me materialet me cilesore sipas normativave Europiane per te plotesuar kushtet maksimale te jeteses.Ndodhet vetem 3 km larg Qendres se Tiranes.
Nxitoni !
Cmime fantastike vetem per nje afat kohor te shkurter.

Tel :+355 4 22 33 202
Cel :+355 0694059333
Cel :+355 0694059502
E-mail : info@orion-construction.com
www.orion-construction.com

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!