Shtėpi
Shes/Ofroj: Tirane, shes apartamente
Google
Shitėsi: Orion Construction
Google
Numri i telefonit: +355 4 22 33 202
Google
Vendi: Rr. E Dibres
Google
Data: 12.04.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Tirane, shes apartamente
Shiqo më shumë fotografi

Tirane, shes apartamente
Apartamente me tipologji 1+1 dhe 2+1 me siperfaqje te studjuara per te ofruar komoditetin maksimal te jeteses.Adresa rruga e Dibres.Kompleksi i ri ne perfundim e siper me nje largesi vetem 3.5 km nga Qendra e Tiranes dhe njekohesisht ndodhet ne nje nga zonat me ekologjike te kryeqytetit !
1.Ambjent ndenjeje
2.Kuzhine
3.Dhome bashkeshortore me banje personale
4.Dhome femijesh
5.Depo/lavanteri
6.Ballkon
7.Banje me drite dhe ajrim natyral
Numer Kontakti : 0694059333
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!