Shtėpi
Shes/Ofroj: Shiten Apartamente ne Tirane
Google
Shitėsi: Orion Construction
Google
Numri i telefonit: +355 4 22 33 202
Google
Vendi: Tirane
Google
Data: 12.04.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Shiten Apartamente ne Tirane
Shiqo më shumë fotografi

Shiten Apartamente ne Tirane
Kompleksi Tower Bridge garanton 100% cilësi.Apartamentet përbëhen nga mure ndarës me izolim termik dhe akustik për të ruajtur një temperaturë të ngrohtë në dimër dhe të freskët në verë.
Kompleksi shërbehet nga 2 kate ambjente tregtare duke ofruar mundësi të shkëlqyera biznesi. Sheshi i brendshëm është i pajisur me gjelbërim, stola pushimi dhe shatërvan relaksues.
Rruga e Dibres.
Vetëm 3 km nga Qëndra e Tiranës.
JU FTOJME TE ZBULONI OFERTAT E FUNDIT !
Tel :+355 4 22 33 202
Cel :+355 694059333
Cel :+355 694059502
E-mail : info@orion-construction.com
www.orion-construction.com
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!