Shėrbime
Shes/Ofroj: Tenda me qera
Google
Qmimi: € me mareveshtje
Google
Shitėsi: Agron
Google
Numri i telefonit: 044 228 658
Google
Vendi: Skenderaj
Google
Data: 10.04.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Tenda me qera
Shiqo më shumë fotografi

Tenda me qera

ofrojm tenda me qera te dimensioneve te ndryshme te cilat jane sipas standardeve europiane me lartesi, po ashtu ofrojme tavolina karriga dysheme me tepi ndriqim  dekorim skene zerim gjenerator frigorifer...

kemi prevoj te gjate ne kete sherbim qe e ofrojme prandaj jemi  te paret ne vende dhe rajon 

personi kontaktues agroni 044 228 658, 049 312 692

soe ne www.tenda-ks.com

ju mirpresim 

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!