Automjete
Shes/Ofroj: Shes,nderoj,FORD TRANZIT 2.4 TD
Google
Qmimi: € 2500
Google
Shitėsi: Pronari
Google
Numri i telefonit: 044704154
Google
Vendi: Gjilan.
Google
Data: 22.01.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Shes,nderoj,FORD TRANZIT 2.4 TD

Shes,nderoj,FORD TRANZIT 2.4 TD
shes apo baj ndrim kombin FORD TRANZIT 2.4 dizel viti iprodhimit 1995 i doganuar i regjistruar dhe ne gjendje te rregult mund te provohet dhe te shiqohet per te interesuarit ne qdo kohe ashte i perdorur shum pak ka te kaluara vetem ,87000. km baj nderim me automobil apo me automjete te ndryshme gjendemi ne lagjen ,bregu i djegur Rr. kumanoves. ne gjilan. per te interesuarit kontaktoni ne imeil.  ose ne telrfon ju mirpresim.
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!