Elektronik
Shes/Ofroj: PJES PER LAPTOPA
Google
Qmimi: € /
Google
Shitėsi: Ardian
Google
Numri i telefonit: 000000000
Google
Vendi: Prishtine
Google
Data: 18.01.2012
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

PJES PER LAPTOPA

Kemi gjitha modelet e adaptereve origjinal per laptop te ri 55 euro 

Ekrana per laptop 15.4 inch widescreen 130 euro TE RI 

Ekrana per laptop 14.1 inch widescreen 130 euro TE RI 

Kabllat te adapterave komplet me xhek dhe me kabell gjitha modelet TE REJA

USB te ndryshme per laptop TE REJA

DC gjek per laptop gjitha modelet TE REJA


Invertera per LAPTOP gjitha modelet TE REJA

 

Kush eshte i interesuar mundet te dergoj e_mail

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!