Shtėpi
Shes/Ofroj: Kompleksi rezidencial Tower Bridge OFERTE ...
Google
Shitėsi: Orion Construction
Google
Numri i telefonit: +355 4 22 33 202
Google
Vendi: Rr. E Dibres
Google
Data: 29.12.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Kompleksi rezidencial Tower Bridge OFERTE SPECIALE
Shiqo më shumë fotografi

Kompleksi rezidencial Tower Bridge OFERTE SPECIALE

Kompleksi Tower Bridge garanton 100% cilësi.Apartamentet përbëhen nga mure ndarës me izolim termik dhe akustik për të ruajtur një temperaturë të ngrohtë në dimër dhe të freskët në verë.Kompleksi shërbehet nga 2 kate ambjente tregtare duke ofruar mundësi të shkëlqyera biznesi.Sheshi i brendshëm është i pajisur me gjelbërim,stola pushimi dhe shatërvan relaksues.

Gjëndet vetëm 3 km nga Qëndra e Tiranës.

Përfitoni nga dhuratat fantastike të fundvitit.

 

* * * BLINI 1 APARTAMENT FITONI 1 DHOME GJUMI ! * * *

| Ofertë e vlefshme deri me 15 Janar 2012|

ORION Construction ju uron Gëzuar Festat 2012 !

Tel :+355 4 22 33 202 

Cel :+355 694059333

Cel :+355 694059502

E-mail : info@orion-construction.com

www.orion-construction.com

 

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!