Tė ndryshme
Shes/Ofroj: Prekolic(rimorkio)
Google
Qmimi: € Me Marrveshje
Google
Shitėsi: Gani
Google
Numri i telefonit: 044 851 567
Google
Vendi: Mitrovicė
Google
Data: 23.12.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Prekolic(rimorkio)
Shiqo më shumë fotografi

Prekolic(rimorkio)
Shesh Prekolic me gjatesi 2.25M , gjersi 1.25M , dhe me lartesi 1.15M. Per me Shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044-851-567 ose 049-851-567
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!