Shtėpi
Shes/Ofroj: Shtepi e RE ne shitje
Google
Qmimi: € 90000
Google
Shitėsi: Pronari
Google
Numri i telefonit: 044704154
Google
Vendi: Gjilan
Google
Data: 28.11.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Shtepi e RE ne shitje
Shiqo më shumë fotografi

Shtepi e RE ne shitje
Shitet shpia e sa po ndertuar te gjitha punet e kryera dhe e gatshme per banim .shtepia eshte unikate .eshte 3 kateshe  ka infrastruktur te plot si p.sh ; rrug te asfaltuar uj sjelles ka edhe bunarin kanalizim rrym kablovik etj.Esht e ndertuar prej matrialit ma te fort qe egziston sot. shtepi mund te shiqohet ne qdo kohe. per affer sisht gjendet pas restoranit bujana nja 200m prej rrethit vrapimit [ parkut ] rruga e Kumanoves. ne Gjilan.ose bregu i djegun. per kontakt ne imeil! ose gjat vizites se shtepis per te interesuarit.
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!