Ndėrtimtari
Shes/Ofroj: Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine!
Google
Shitėsi: Orion Construction
Google
Numri i telefonit: +355 4 22 33 202
Google
Vendi: Tirane
Google
Data: 14.09.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine!
Shiqo më shumë fotografi

Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine!

ORION Construction", eshte Kompania lider ne fushen e Ndertimit dhe Sherbimit ndaj Klientit ne Shqiperi.Kompleksi me i fundit i kompanise eshte Kompleksi Rezidencial "Tower Bridge - Ura qe lidh kullat.Ky Kompleks ofron tipologjite1+1, 2+1 dhe 3+1, dy kate parkim nentoke, hapesira te gjelberuara dhe nje mjedis relaksues te pajisur me nje ujevare, dhe sigurisht kompleksi ndodhet vetem 3 km nga qendra e Tiranes.

Apartamentet jane te perbera nga mure ndarese me dopio tulle dhe izolues ne mes duke siguruar nje izolim perfekt akustik dhe termik.Materialet e zgjedhura per pajisjet hidrosanitare jane te linjes prestigjoze italiane “ Dolomite”qe garanton cilesine e larte te porcelanitdhe mishelatoreve. Impianti hidraulik dhe elektrik eshte ndertuar sipas standartit te komunitetit Europian.

^^^^^^^^     OFERTE     ^^^^^^^
NXITONI ! BLINI 1 APARTAMENT DHE PERFITONI 1 KUZHINE FALAS
!

Vizitoni: www.orion-construction.com
email:info@orion-construction.com
Cel. : +355 69 40 59 333
Cel. : +355 69 40 59 502

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!