Ndėrtimtari
Shes/Ofroj: Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine !
Google
Shitėsi: Orion Construction
Google
Numri i telefonit: +355 4 22 33 202
Google
Vendi: Tirane
Google
Data: 11.07.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine !

"ORION Construction", eshte Kompania lider ne fushen e Ndertimit dhe Sherbimit ndaj Klientit ne Shqiperi, certifikuar me ISO 9001:2008 mbi Standartet e Cilesise, vazhdon punimet ne Kompleksin Rezidencial me prestigjoz ne kryeqytet "Tower Bridge - Ura qe lidh kullat".
Ky kompleks ofron ndertime cilesore, te kuruar ne cdo detaj. Hapesira tregetare, ambiente banimi te tipologjive 1+1, 2+1 dhe 3+1, dy kate parkim nentoke, hapesira te gjelberuara dhe nje mjedis relaksues, ne nje nga zonat me potencialin me te larte te zhvillimit ne kryeqytet, qe gezon ajrin e paster te Malit te Dajtit , vetem 3 km nga qendra e Tiranes.
Ne ndertojme sipas standarteve me te larta, kjo reflektohet ne izolimin e shkelqyer termik, akustik, sistemin e ngrohje/ftohjes, instalimet hidraulike dhe elektrike dhe ne nje sere detajesh te tjera te cilat ne i kurojme si askush tjeter.


Perfitoni nga Oferta Verore ne Kompleksin Rezidencial "Tower Bridge".Blini 1 Apartament, Fitoni 1 Kuzhine! Kjo Oferte eshte e vlefshme deri ne 30 Korrik 2011. Perfitoni TANI !

Vizitoni: www.orion-construction.com
email:info@orion-construction.com
Cel. : +355 69 40 59 333
Cel. : +355 69 40 59 502
Tel. : +355 4 22 33 202

 

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!