Prodhimtari
Shes/Ofroj: Vakumm Maqin per pllastifikimin e ...
Google
Qmimi: € 4800
Google
Shitėsi: Afrim
Google
Numri i telefonit: 044299441
Google
Vendi: Ferizaj
Google
Data: 01.03.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Vakumm Maqin per pllastifikimin e mediapanit
Shiqo më shumë fotografi

Vakumm Maqin per pllastifikimin e mediapanit

Prodhojm Vakumm Maqin per pllastifikimin e mediapanit,deri me sote jan prodhue e shitur me dhjetra e dhjetra sosh anemban Kosoves, Shqipris e Maqedonis.Ne ju garantojm per pune shum te sukseshme te kesaj vakum maqine, andaj mos hezitoni te na kontaktoni ne email adress ose mes nr te telefoni dhe drejtperdrejt ne fabriken tone ne Ferizaj.

Ju deshirojm pune te mbare

Afrim Sejdiu

Ferizaj phone:+377 44 299 441

 

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!