Ndėrtimtari
Shes/Ofroj: Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator ...
Google
Qmimi: € 0
Google
Shitėsi: Kostek
Google
Numri i telefonit: 045 - 406 313
Google
Vendi: Rahovec
Google
Data: 20.01.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC - oret 5840 Viti 2001
Shiqo më shumë fotografi

Eskavator me zinxhir Volvo Eskavator Volvo EC 360 LC - oret 5840 Viti 2001
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e verdhe
Fuqia KW..: 184
KM.........: 5840

Përshkrim i sendit
Pajisjet e Eskavatorit
• Viti Prodhimit 2001
• 5840 Ore te Kaluara
• 700 mm pjata podit
• Monoblockausleger, Stiel 2,80m,
• Hidraulike çekiç dhe gershere
• Ajër i kondicionuar
• Bashkues të shpejta
• 1 Kove 1,50 gjersia
• Gjersia per Transport 3,45m
• 38T Pesha

Ausstattung:
• Baujahr 2001
• 5840 Stunden
• 700 mm Bodenplatten
• Monoblockausleger, Stiel 2,80m,
• Hammer- und Scherenhydraulik
• Air Condition
• Schnellwechsler
• Laufwerk 70%
• 1 Tieflöffel 1,50m breit
• Transportbreite 3,45m
• 38t Gewicht
equipment:
• Baujahr 2001
• 5840 Hours
• 700 mm shoes
• mono, stick 2,80m
• hammer piping, shear hydraulic
• Air Condition
• quick coupler
• undercarriage 70%
• 1 bucket, 1,50m wide
• Transport-width 3,45m
• 38t WeightQmimi sipas marrveshjes

Për informata lajmrohuni ne numrat dhe email:
kostekno@hotmail.com

kostekno@web.de

Cel. : +377 45 40 63 13

Cel. : 045-406-313
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
Oferta Emri Me datën
€ 000000000000 Ide 18.03.2012
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!