Tokė
Shes/Ofroj: ARE NE FERIZAJ NE RRUGEN E VJETER TE ...
Google
Shitėsi: Imri
Google
Numri i telefonit: 044-622-651
Google
Vendi: Varosh -ferizaj
Google
Data: 17.01.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

ARE NE FERIZAJ NE RRUGEN E VJETER TE SHKUPIT
Shes aren ne siper faqe prej 1 hektar por edhe e bajm ndarjen me parcella ara gjendet ne rrugen e vjeter te shkupit ne fsh. varosh FERIZAJ ara gjendet ma saktsisht ne fsh varosh ne afersi te pompes te benzines VAROSHI PETROLL 100 metra ne drejtim te fshatit gurrez [gerlic ].
Ara posedon afer ujsellsin e fsh. varosh si dhe kanalizimin e qytetit te ferizajit .Ara esht e pershtatshme per gjdo biznes apo per banim .

Por ma shum info

Ne tel;+377-[0]-44-622-651             
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!