Shėrbime
Blej/Kėrkoj: Kujdestare femijesh
Google
Qmimi: € 150 euro
Google
Shitėsi: Ramize Bytyci
Google
Vendi: Prishtine,kosove
Google
Data: 11.01.2011
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

Kujdestare femijesh

Kerkoj nje punetore per t'u perkujdesur per nje femije 4 vjeç, dhe ndihme ne punet e shtepise. Kandidatje duhet te jete e pergjegjshme,jo shume e re dhe me pervoje. Gjithashtu duhet te jete nga Prishtina, preferohet nga Lagjja Dardani ose Mati 1 ne lagjen e spitalit.Pagesa 150 euro ne muaj,Orari fleksibil,nga 7 deri ne 8 ore ne dite..
info ne tel.044 403 226,pas ores 16.

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!