Tokė
Shes/Ofroj: 3 ari
Google
Shitėsi: Edmond
Google
Numri i telefonit: 044249425 ose 049192019
Google
Vendi: Prishtine
Google
Data: 29.10.2010
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

3 ari
shes 3 ari truall ne Veternik mbrapa Gorenjes 500-600 m me cmim shume te volitshem dhe me dokumentacion te regullt.
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!