Lokale
Blej/Kėrkoj: Kamarier dhe shankist
Google
Qmimi: € sipas marveshjes
Google
Shitėsi: Kenan Nikoci
Google
Numri i telefonit: 049227230
Google
Vendi: Prishtin
Google
Data: 15.09.2010
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

Kamarier dhe shankist
kerkoj pun si kamarier kam prevoj pune 3 vjeqare ne restorant dhe kaffiteri jam 23 vjeqar njoh gjuhen gjermane
Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!