Lokale
Shes/Ofroj: Shes lokalin ne Prishtine
Google
Qmimi: € 2000 euro m2
Google
Shitėsi: Fitim
Google
Numri i telefonit: 044967503
Google
Vendi: Prishtine
Google
Data: 16.07.2010
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

Shes lokalin ne Prishtine

Lokali gjendet ne B.e Diellit afr shkolles Ismail Qemajli. Ka 52 m2 dhe i pershtatshem per cdo veprimtari. Pronari shqiptar.

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!