Kompjuter
Shes/Ofroj: Archos 605 Multimedial WI FI
Google
Qmimi: € $200
Google
Shitėsi: Klisi
Google
Vendi: Berat
Google
Data: 09.03.2010
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Archos 605 Multimedial WI FI
Shiqo më shumë fotografi

Archos 605 Multimedial WI FI

Archos 605 me kapacitet 80Gb ku mund te vendosni ne komoditet te plote clipe te ndryshme, filma, muzik dhe fotogafi.

Mund te shfletoni shume lehte ne internet me ane te browserit Opera, si dhe Java e istaluar me licence te plote.

 

Aksesore shtese: 2 lapsa per ekraniin, 2 portfola per te mbajtua aparaturen, fisha USB me tecilen mund te karikoni aparatin. 

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!