Kompjuter
Shes/Ofroj: Ngjyra pėr shtypsa /PRINTER)
Google
Qmimi: € 2.90 euro+posta
Google
Shitėsi: Nebih
Google
Numri i telefonit: 0041765433335
Google
Vendi: Basel
Google
Data: 17.08.2009
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google
Ngjyra pėr shtypsa /PRINTER)

Ngjyra pėr shtypsa /PRINTER)

shes ngjyra per printer te te gjitha llojeve 

 HP,EPSON,BROTHER,CANON ETJ

 ME QMIME SHUME TE VOLITSHME DERI ME 50% ME LIR

 te gjitha ngjyrat jan prodhim USA dhe ZVICERR

 

 KVALITET I GARANTUAR

 

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!