Oferta biznesi
Shes/Ofroj: ELMED SHPK
Google
Qmimi: € 500-5000 EURO
Google
Shitėsi: Aida
Google
Numri i telefonit: +355692095017
Google
Vendi: Tirane
Google
Data: 21.05.2008
Google
Kontakto shitėsin Kontakto shitėsin
Google
Google

ELMED SHPK

Elmed shpk eshte perfaqesuese e firmave me te medha boterore ne fushen e industrise se shenimit te datave apo barkodeve te ndryshme te produkteve.Per kete arsye kompania ofron zgjidhje te pershtatshme duke u siguruar klienteve printera industrial,servis,pjese kembimi dhe furnizimi korrekt me bojera,etiketa dhe materiale te tjera.

Ne jemi ketu per tju ofruar ndihme dhe zgjidhje te pershtatshme ne prodhimin tuaj.Per cdo informacion plotesues mos ngurroni te na kontaktoni ne cdo kohe.

aida.allushi@elmedint.com

Emri i juaj:
Emaili i juaj:
€
<< kthehu

© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!