Pershkrimi Qmimi Vendi Data Shiquar
Vakumm Maqin per pllastifikimin e mediapanit Vakumm Maqin per pllastifikimin e mediapanit
Prodhojm Vakumm Maqin per pllastifikimin e mediapanit,deri me sote jan prodhue e shitur ...
lezo mė shumė »»
€ 4800 Ferizaj 01.03.2011 486
LINJE KOMPLETE PER PRODHIM ASORTIMENTE LETRE LINJE KOMPLETE PER PRODHIM ASORTIMENTE LETRE
Shitet linje komplete per prodhim asortimente letre,paloma 280x280 mm me vule,leter ...
lezo mė shumė »»
€ 45.000 euro Tetove, Maqedoni 03.08.2010 702
GJENERATOR 200 KW GJENERATOR 200 KW
shes gjenerator 200 KW Perkins  per gjdo nfor
lezo mė shumė »»
€ 15 000 Lipjan 28.03.2009 779
DPZ  Beha - N DPZ Beha - N
Prodhojme dhe ofrojme fuçi te drurit per deponimin dhe ruajtjen e veres dhe ...
lezo mė shumė »»
Rahovec - Kosov 03.03.2008 874
Makina  per perpunimin e metali  alumini Makina per perpunimin e metali alumini
shiten makinat per prodhimin e alumetalit qmimi sipas marrveshjes
lezo mė shumė »»
€ 6000 euro Peje 08.08.2007 1029
mobileria prishtina
   mobileria me prvoj shum vjeqare    nikosisht  prodhojm ...
lezo mė shumė »»
€ sipas maveshje Prishtin 26.03.2006 823
© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!