Pershkrimi Qmimi Vendi Data Shiquar
Kerkoj pune
jam liridon jashari nga ferizaj kerkoj pune si kamarier, shankist ose ndims kuzhinieri ne ...
lezo mė shumė »»
Ferizaj 13.06.2013 379
Internet kafe Internet kafe
Internet kafe perfshin :11 kompjutera + tavolinat,karrige.Printer i ...
lezo mė shumė »»
€ 5000 € Durres 24.04.2013 384
Shes dhe jap me qira
shesh ose jap me qira lokalin ne lagjen arberia afer pandores lokali gjendet ne katin ...
lezo mė shumė »»
Prishtin 23.12.2010 663
Kamarier dhe shankist
kerkoj pun si kamarier kam prevoj pune 3 vjeqare ne restorant dhe kaffiteri jam 23 vjeqar ...
lezo mė shumė »»
€ sipas marveshjes Prishtin 15.09.2010 655
Shes lokalin ne Prishtine
Lokali gjendet ne B.e Diellit afr shkolles Ismail Qemajli. Ka 52 m2 dhe i pershtatshem ...
lezo mė shumė »»
€ 2000 euro m2 Prishtine 16.07.2010 721
Shese Zyre ne Prishtine
Shes banesën në Prishtinë, gjysëmbodrum me sipërfaqe prej 15m2, ...
lezo mė shumė »»
€ 22000 Prishtine 16.07.2010 339
Objekt pėr disa destinime(lokal dhe banim)
Objekt  74 m2 në kënd të tri rrugëve në Qarshinë e ...
lezo mė shumė »»
€ 40.000 EU Gjakovė,kosovė 16.07.2010 322
Shitet ose leshohet me qera
SHITET OSE LESHOHET ME QERA , lokali i cili gjendet afer objektit Qafa  ne Prishtine ...
lezo mė shumė »»
€ 45000 Gjakove 14.06.2010 102
Shes lokalin ne Prishtine
Shes lokalin në Prishtinë. Lokali gjendet në Lagjen Bregu i Diellit, Zona ...
lezo mė shumė »»
€ 104000 Prishtine 01.05.2010 91
Rent
kerkoj bar,restaurant,hotel me qira ne durres,golem,mali i robit,me njeqmim te ...
lezo mė shumė »»
Zvicer 20.04.2010 72
LOKALI IPET ME QIRA
  Lokali gjendet ne prishtine rr.lidhja e prizrenit  N/48Lokali ipet me ...
lezo mė shumė »»
€ 150 E Prishtine-kosova 16.08.2009 185
IPET LOKALI ME QIRA
Ipet lokali me qira Rr.Tirana -Prishtine afer rruges Bill Klinton (Prishtine -- ...
lezo mė shumė »»
€ . Prishtine 11.10.2007 349
Shes lokalin rreth 70m2 ne Prishtine
Shitet  lokali rreth 70 m2 ne Prishtine. ne lagjen Dardania .   ...
lezo mė shumė »»
€ sipas marreveshjes Prishtine 17.05.2007 454
Shitet lokali
Lokali ka 70m2 me mundesi ygjerimi edhe per 70m2 (podrum).Gjendet në Prishtinë, ...
lezo mė shumė »»
€ 110.000 (i negocuesh?m) Prishtin 12.10.2006 588
Ipet lokali me qira
Leshoj objektin me qira 400m2 me 500 metra parking/oborr i pershtatshem per cdo ...
lezo mė shumė »»
€ sipas marveshjes Prishtine 07.03.2006 554
© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!