Pershkrimi Qmimi Vendi Data Shiquar
Opel omega 1.8i me kilm Opel omega 1.8i me kilm
Opel Omega A 1.8i me plin ne gjendje te shkelqyshme shum rregullisht i mirmbajtur. Klim. ...
lezo mė shumė »»
Prishtine 13.10.2013 402
Kerkese
jam i iteresuar per nje makine funerali desha te di modelet dhe çmimet 
lezo mė shumė »»
Rreshen 27.03.2012 495
Kia Sorento 2.5 CRDi Diesel 16V EX Kia Sorento 2.5 CRDi Diesel 16V EX
• Kia Sorento• Viti prodhimit 2005• Km e kaluara 82 mije me liber ...
lezo mė shumė »»
Gjilan 24.01.2012 623
Shes,nderoj,FORD TRANZIT 2.4 TD Shes,nderoj,FORD TRANZIT 2.4 TD
shes apo baj ndrim kombin FORD TRANZIT 2.4 dizel viti iprodhimit 1995 i doganuar i ...
lezo mė shumė »»
€ 2500 Gjilan. 22.01.2012 562
GOLF 4 1.6 SR GOLF 4 1.6 SR
GOlf 4 1.6 sr.   Servisin e kryer, gomat e dimrit . Dritat xenon me traf Xhama ...
lezo mė shumė »»
€ 4700 Prizren 10.01.2012 677
Ferrari
eshte ne gjendje te mir 2.3 per me shum telefononi
lezo mė shumė »»
€ 22.300 Raushiq 27.12.2011 188
Mercedes Mercedes
Autoshrrot-e pershtatshme per bartje te veturave dhe per marimang
lezo mė shumė »»
€ 5900 Malisheve 15.10.2011 156
Mercedes-Benz ML 270 cdi Viti 2004, 17.000 Euro Mercedes-Benz ML 270 cdi Viti 2004, 17.000 Euro
 Rahovec, shes xhip Mercedes-Benz ML 270 cdi Viti 2004, 17.000 EuroKarburanti: ...
lezo mė shumė »»
€ 17000 Rahovec 15.07.2010 504
Shitet Porsche Cayenne S Shitet Porsche Cayenne S
Shitet Porsche Cayenne S , viti 2003 , ngjyre hiri , lekure , full extra i regjistruar ...
lezo mė shumė »»
€ 25000 Gjakove 14.06.2010 332
Opel ascona
shes opel ascona 1.6 benzin  viti 1986 i regjistruar dhe ne gjendje te mire
lezo mė shumė »»
€ marveshje Kastriot 22.04.2010 296
Renault 19 Renault 19
kerri osht  ne  gjendje te  rrgullt 1991 benzin.1.4 ngjyr e kaltert ...
lezo mė shumė »»
€ 1200 Vushtrri 30.03.2010 390
Golf 2 Golf 2
kerri osht golf 2 viti i prodhimit osht91  benzin 1.8 ka koqnicat abies  ...
lezo mė shumė »»
€ 2300 Vushtrri 25.03.2010 414
Audi A4  2.5  V6   Boss V.I.P Audi A4 2.5 V6 Boss V.I.P
Shes Audi A 4  2.5  V6 te vitit te prodhimit ne fund te 2002 Ngjyre te zeze te ...
lezo mė shumė »»
€ 13.500 Prishtina City 12.01.2010 254
Chevrolet pickup Chevrolet pickup
per informata tjera kontektoni ne numer te tel
lezo mė shumė »»
€ 4.100 Fush Kosove 26.12.2009 238
Shes Opel Vectra 2.0 Benzin GTi,viti i prodhimit 1990,
Shes Opel Vectra 2.0 Benzin GTi,ngjyr te zez,viti i prodhimit 1990.qmimi 1500 euro.
lezo mė shumė »»
€ 1500 euro Prishtine 17.12.2009 133
Dua te ble nje kia
TE  JETE NE GJENDJE TE MIR   MOS TE KET DEMTIME KRYESISHT NGYR E MBYLLUR
lezo mė shumė »»
€ 7000 -8000E Tiran 05.12.2009 73
Shitet vetura  opel Signum Shitet vetura opel Signum
vetura asht e vitit 2006 e regjistruar ne ks e transportoar nga londra dhe ka te kaluara ...
lezo mė shumė »»
€ 10000 Ferizaj 24.11.2009 220
Shkoda felicia 1.3 mpi Shkoda felicia 1.3 mpi
shitet shkoda felicia 1.3 mpi viti 2000, 38900 km te kaluara info 045.313.277 dhe ...
lezo mė shumė »»
€ 1200 Gjakove-kosove 10.11.2009 166
Shes ose nderroj Shes ose nderroj
Jeep Honda Passport  3.2B automatik,klim,abs,alarm,dritare dhe pasqyre elektrike ...
lezo mė shumė »»
€ 9000 Ferizaj 26.06.2009 232
Automjet bmw.525
automjeti posedon 5 ulese ,4 dyer.me klim,4 airbek.servisi i rregullt perdorim njedorshe ...
lezo mė shumė »»
€ 3500 eu. Zvicerr 05.06.2009 156
2 Audi a4 1.9 tdi+2 Passata 1.9 Tdi+ 1Vouxhall Vectra 2.0 Tdi
Audite A4 Tdi Regjistrimin e pare e kan me te 20/11/2003 Passatatnjeri 2001 e tjetri 2004 ...
lezo mė shumė »»
€ sipas marveshjes Pozheran 11.05.2009 195
Opel Astra
Opel astra 1.6 16v KS, viti 2002, full extra ne gjendje shume te mire. Per me shume mund ...
lezo mė shumė »»
€ 6600 Prishtine 06.05.2009 134
Shes
shes mercedes vito 110 2.3 turbo dizell viti prodhimit 1998 KS shum i rujtun regjistrimin ...
lezo mė shumė »»
€ 7500 Prishtine 27.04.2009 144
Mitsubish
ngjyr e zez me inokse  sallon meshine  klima  timon ne kra te djathe  ...
lezo mė shumė »»
€ 4500euro Fier 05.04.2009 72
Opell kadet 1.7 D
opel kadet 1.7 dizel viti i prodhimit 1990, i regjistruar. çmimi 1200 euro.
lezo mė shumė »»
€ 1200 euro Dardan 07.03.2009 108
Per shitje
bmw.525  tds. viti 2005 ngjyr te bardh klm 13000
lezo mė shumė »»
€ 3500 eu Zvicerr 15.02.2009 105
Shes frod escort
shes ford escort 1.8 16v viti 1997 ngjyre vishnje metalike ka klime, airbag, xhama ...
lezo mė shumė »»
€ 3500 Prishtine 06.07.2008 207
Motor kawasaki Motor kawasaki
kawasaki ninja 636 kubik ngjyra e kaltert .me targa te gjermanis
lezo mė shumė »»
€ 5700 euro Prishtin 02.07.2008 289
Ford

lezo mė shumė »»
Germany 23.06.2008 249
Shes fiat punto Shes fiat punto
shes fiat punto 1.1 benzin,viti i prodhimit 1998,i regjistruar ne ks deri me ...
lezo mė shumė »»
€ 2980 Kline 27.04.2008 381
Shes benz mercedes
Shes benz mercedes i vitit 2000 me targa shqiptare, ngjyre jeshile metalizato. ne gjendje ...
lezo mė shumė »»
€ 9000 euro Tirana 18.03.2008 181
Shes Audi A6 Break 2.5 TDI Shes Audi A6 Break 2.5 TDI
A6 Break 2.5 tdi, 10.2004,me 142000 km te kalume,me krejt opcionet,pervq likures....ma ...
lezo mė shumė »»
€ 23900 chf. Zvicer 06.03.2008 290
Shes OPEL CORSA 1.2 Shes OPEL CORSA 1.2
Shes Opel Corsa 1.2 viti i prodhimit 1999 i doganuar pa targa ks me ngjyrë të ...
lezo mė shumė »»
€ 3500 eu Prishtin 01.03.2008 413
SHES
SHES BENZ MERCEDES ME NAFT, KONDICIONER, ABS. NGJYRE GRI, LLASKA ,ME TARGA TR. CMIMI ...
lezo mė shumė »»
€ 650000 leke te reja Tirana 16.02.2008 146
Bmw 325 (sport)

lezo mė shumė »»
€ 2500 Prishtin 11.02.2008 192
Kombi 2-sh.
Kombi 2-sh Dizel WV i regjistruar  deri me 15.08.2008 me 8+1 ulse ne gjendje te ...
lezo mė shumė »»
€ 1700 Euro Rahovec 29.01.2008 99
Opel kadet dizel
opel kadet dizel 1.7 ne gjendje shum te mir i regjistruar dero me 20 08 08
lezo mė shumė »»
€ 1450 Prishtin 29.01.2008 70
ML.270 cdi ML.270 cdi
shes ml 270 nafte cambio automatike mershin disqe 6 airbag ngjyre gri makina eshte ne ...
lezo mė shumė »»
€ 13.8000 euro Durres 31.12.2007 249
PEUGEOT 306 xs
Shes peugeot 306 xs,benzin,ngjyre vishnje,dy dyer,viti i prodhimit 1995,me targa ...
lezo mė shumė »»
€ 3300 Mitrovice 18.09.2007 183
Suzuki Swift e re
Shes Suzuki Swift 1.0 me kamio automatike, ngjyre e zeze,dokumenta te paguara deri ne ...
lezo mė shumė »»
€ 2900 Euro Tirane 06.03.2007 288
Shitet citroeni
 I paregjistruar qe dy vjet defekt i vogël në garazhëngjyr metali ...
lezo mė shumė »»
€ deri 2000 euro Sllovi-lipjan 19.01.2007 163
Mercedes E 200 CDI
 ngjur e zez
lezo mė shumė »»
€ 10 000 Suedi 12.01.2007 327
Kombi T2
  viti i prodhimit 1989 per pesh mbajtese deri ne 1 ton (furgon) ne gendje ...
lezo mė shumė »»
€ 2100 Pr 02.11.2006 230
Opel Astra 1.7cdti njoy Opel Astra 1.7cdti njoy
Shitet Opel Astra viti i prodhimt 2004DiselAirbagAirconditionABSDritare elektrike150000 ...
lezo mė shumė »»
€ 12.000 Prishtine 19.09.2006 324
Mercedes C-Klas-280
Benc C-Klas-280 benzine+ impiant gazi.Ngjyra blu i hapur, disqe AMG, kasetofon me disqe. ...
lezo mė shumė »»
€ 7500 Tirane 08.04.2006 211
Makine Benz
BENC KLASE A,ME KONDICIONER,SISTEM ANTI RRESHQITJE, ME DISQE SPORT ALUMINI,ME CIP,ME ...
lezo mė shumė »»
€ 9000 Tirane 20.02.2006 148
Benz Klase A
shitet nje makine, BENC KLASE A,ME KONDICIONER,SISTEM ANTI RRESHQITJE, ME DISQE SPORT ...
lezo mė shumė »»
€ 9000 Elbasan 20.02.2006 122
Alfa romeo Alfa romeo
Makina eshte ne gjendje te mire por po me vjen gjynah qe po rrin gjdo vjet  duke me ...
lezo mė shumė »»
€ 6000 Gjader
Lezhe
31.01.2006 382
Shes makine
hyundai sonica gls max 2.0 viti:05/1996;  km:119000; benzine;ngjyre e zeze;pa ...
lezo mė shumė »»
€ 30 000 Itali 23.12.2005 118
Jaguar s.tybe 3000 kubig benzin
jaguar s.tybe viti prodhimit 2000 kamio automatike kondicjoner me 80000 mij km.ngjyre ...
lezo mė shumė »»
€ 13000 Tirane 30.11.2005 113
Merc S320 CDI Merc S320 CDI

lezo mė shumė »»
€ 200000 Ch 28.11.2005 752
© 2002 - 2021 Tregu.biz
Vendi ku tregu vjen te ju!