Mercedes-Benz E350 AMG Line

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

ㅅ⃝Mercedes-Benz E350 AMG Line📞044865125 (mundesi edhe ndrrim me vetura tjera) •Motorri ; 2,987cc, 6-cinder, 190kW • Marshi; Automatik 9G-TRONIC •Kilometra ; 140***(te garantuara)👈 Ekran digjital me 3 pamje Drita BlueMultibeam,Shtopa Led, Full panorame,Timon AMG me te gjitha komandat Ulese sportive me komanda levizese Pasqyre me sinjal te kendit te vdekur🔺 Kamera dhe senzora 360* me udhëzime parkimi🅿️ Pilot park(vetparkim) plus frenim emergjent 4 lloje te vozites Sport,Sport+,Comfort,Eco Ndriçim i brendshëm ambiental me 64 ngjyra të ndryshme • Muzika Burmester® surround system • Head-up display me gjitha navigimet Trafic Asist⛔️ leximin e shenjave te komunikaciknit dhe sinjalizim 📍GPS monitorim dhe location te sakt nga Iphone Alufellne 19-inch AMG 275/35/19 Disqe me ftofje AMG(frenim) 245/40/19

Detajet e automjetit

 • image description

  2017

 • image description

  150-000-200-000

 • image description

  Automatik

 • image description

  Dizell/Nafte

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Mercedes-benz
Viti 2017
Tipi Limuzin
Doganë të paguar Po
Është e regjistruar Po
Kubikazha cm³ 3500
Kilometra 150-000-200-000
Transmisioni Automatik
Karburanti Dizell/Nafte
Ngjyra Kaltërt
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Amortizerë të butë, Air Conditioner, Imobilizues i alarmit, Sistemi i frenimit kundër bllokimit, Kamerë mbrapa, Fenerët Bi-xenon , Monitorimi i kendit te vdekur, Bluetooth, Ndihma e frenimit, Cd Player, Mbyllje qendrore, Kontrolli i klimës, Sensori i përplasjes, Tempomatës, Dritat e ditës, Rregullimi elektrik i sediljes, Pasqyrë anësore elektrike, Dritare Elektrike, Sistemi i thirrjeve emergjente, Paralajmërim për kontrollin e motorit, ESP, Drita te mjegullës, Sistemi i larjes së fenerëve, Ulse me nxemje, Sistemi i hyrjes pa çelës, Sedilje lëkure, Timon lekure, Timon multifunksional, Sistem Negavimi, Senzora Parkingu, Airbag i pasagjerit, Brava me energji elektrike, Timon Elektrik, Dritare Elektrike, Automjetë me xhama të zi/Private, Senzor shiu, Paket Sportive, Automjete jo duhanpirës, Amortizim sportiv, Sunroof/Moonroof, Kontrolli i tërheqjes, USB port