Nikon D5300

Çmimi: €350

Shpërndaje:

Nikon D5300 ne gjendje shume te mire.

Ne cmim perfshihet edhe
1. Objektivi 18-55mm, si dhe
2. Nikon AF NIKKOR 70-300mm 1:4-5.6 G Lens 1.5m 5 Feet

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Ngjyra E zeza
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer