Shtëpi 200m² me QIRA në Lagjen Qëndresa

Çmimi: €1,400

Shpërndaje:

Ofrohet me qira shtëpia me sipërfaqe 200m² me lokacion në Lagjen Qëndresa në Prishtinë.
Shtëpia ka orientim ideal nga të gjitha anët, është e ndarë në dy etazha dhe ka këtë renditje të kthinave të brendshme: në katin përdhesë ka qëndrim ditor me kuzhinë, një dhomë të gjumit, banjo,depo dhe terasë. Ndërsa në katin e dytë ka tri dhoma të gjumit dhe një banjo.
Shtëpia ka një stil modern të interierit të brendshëm, e mobiluar me një shije elegante që përshkon çdo kënd të shtëpisë duke ofruar ambiente komode e të këndshme për banorët e saj.
Sistemin e ngrohjes e ka me mundësi, me dru, pelet ose energji elektrike, ndërsa posedon dhe kamin.
Gjendet në një truall me sipërfaqe 3 Ari, ku poashtu ka hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Lagjja është e qetë e private dhe në strukturë të saj ka markete, dyqane e shumë shërbime tjera që ju ofrojnë banorëve një jetesë të rehatshme e luksoze.


ID e shpalljes: 5645

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Shtëpi

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Jap me qera
Dhoma 5
Sipërfaqja m² 200
Kate 3
Sistem të nxemjës Të tjera
Gjendja E Përdorur
Veçoritë Bodrum, Oxhak për zjarë/FirePlace, E mobiluar, Garazhd, Gjelbrim në obor, Interfon, Mirëmbajtje e ulët e jashtme, Ndërtesë e re, Zonat e jashtme të jetesës, Privatësi, E rinovuar, E siguruar, Dritare me drejtim nga jugu, Tavan të lartë, E qasshme për ecje rreth e rrotull