Objekt 900m² në SHITJE në Fushë Kosovë.

Çmimi: €490,000

Shpërndaje:

Ofrohet me qira banesa me sipërfaqe 94m² me lokacion në Hajvali, në kompleksin Diamond Residence.
Ka orientim të mirë nga lindja me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor me kuzhinë, një dhomë të gjumit, garderobë, banjo, utilit dhe ballkon.
Banesa është tërësisht e mobiluar me një still modern të interierit të brendshëm, ka qasje në SPA dhe në fusha të tenisit me pagesë ekstra, ndërsa të përfshira në çmim janë Gym-i dhe këndi i lojërave.
Sistemin e ngrohjes e ka me pompë termike ndërsa posedon dhe kondicioner. Banesa ka inventor në rast të ndaljes së rrymës elektrike.
Ndërtesa është ndërtim cilësorë me materiale standarde, ka ashensor si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Lagjja është e qetë në periferi të qytetit, rrjedhimisht ofron qetësi e hapësira të gjelbëruara por gjithashtu ka qasje në linjat e trafikut urban që mundëson komunikim të shpejt me pjesët tjera të qytetit.


ID e shpalljes: 5498

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Gjendja E Përdorur
Sipërfaqja m² 900