Shitet rafti drurit per pem dhe perime

Çmimi: €280

Shpërndaje:

Rafti esht ne gjendje shum te mir gati sa i ri shum pak i perdorur. U perdor per mbajtjen e pemve dhe perimeve ne market.rafti edht prej druri dhe shum i qendrueshem

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Ngjyra E kafta
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer