Banesë 93m² me QIRA te 4 Llullat

Çmimi: €650

Shpërndaje:

Ofrohet me qira banesa me sipërfaqe 93m² me lokacion te 4 Llullat, në Rrugën Bajram Kelmendi.
Ka orientim nga perëndimi dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor me kuzhinë, dy dhoma të gjumit, banjo, depo dhe garazh të përfshirë në çmim.
Banesa është e tëra e mobiluar dhe ka një stil skandinav të interierit të brendshëm me ngjyra që krijojnë ambiente komode për jetesë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, ndërsa ka dhe kondicioner.
Ndërtesa ka ashensor, garazh si dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.


ID e shpalljes: 5712

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Jap me qera
Dhoma 3
Sipërfaqja m² 93
Veçoritë Ballkon/Tarracë, Liftë funksional, E mobiluar