Lokal 106m² me QIRA në Dragodan

Çmimi: €1,600

Shpërndaje:

Ofrohet me qira lokali me sipërfaqe 106m² me lokacion në Dragodan, në kompleksin Alb Design.
Lokali ka orientim nga lindja dhe perëndimi me tri hapësira të punës, kuzhinë dhe tualet.
Ndërtesa sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike, gjithashtu posedon hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Gjendet në një lokacion në afërsi të qendrës së qytetit e shumë institucioneve shtetërore, që e bën këtë zonë të përshtatshme për zhvillimin e veprimtarive afariste.


ID e shpalljes: 5650

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Lokal

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Gjendja E Përdorur
Sipërfaqja m² 106