BMW X1 2018 2.0

Çmimi: €22,000

Shpërndaje:

Shes BMW X1 2018, 2.0, 150 PS, Diesel, Automatik Steptronik (8 shpejtesi), 163,000 KM, Goma te veres dhe dimrit, Sensora te parkingut, Sensora te shiut, Kamere mbrapa, Ulese me nxemje dhe memorje, USB, Type C, GPS, e shume funksione tjera. Gjendje 100% te rregullt. E garantume per kilometra dhe jo aksidentume. Me shume info: +38349589355

Detajet e automjetit

 • image description

  2018

 • image description

  150-000-200-000

 • image description

  Automatik

 • image description

  Dizell/Nafte

 • image description

  22000.00

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Brendi Bmw
Modeli 1-series
Viti 2018
Tipi Xhip/Suv
Doganë të paguar Po
Është e regjistruar Po
Kubikazha cm³ 2000
Kilometra 150-000-200-000
Transmisioni Automatik
Karburanti Dizell/Nafte
Ngjyra Kaltërt
Gjendja E Përdorur