Shitet shtëpi ekskluzive/CITY HOME(Matiqan)

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

Ofrohe për #SHITJE #SHTËPI #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 375m2 në lagjen #CITY #HOME/Vëllezerit Asllani & Rroni fer (Matiqan)..
▪️City Home është lagje moderne,është duke u ndërtuar në një pjesë të veqant të Prishtinës,
▪️Kjo lagje ka ndërtim cilësor dhe modern,pozitë të mirë për banim,qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit..
▪️Shtëpia me sipërfaqe 375m2 ka këtë rënditje:
- qëndrimi ditor/
- kuzhina tryezari/
- 5 dhoma të fjetjes/
- 4 banjo/
- 4 terasa/
- bodrumi 70m2
#Çmimi me marveshje..
_________________________
  Info:+38345653447
 +38348653447
Facebook: Maison Patundshmëri
Instagram:maisonpatundshmeri
  email:alisinani25@gmail.com

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Dhoma 6
Sipërfaqja m² 375
Kate 3
Sistem të nxemjës Nxemje elektrike
Gjendja E re