Gaming PC I5 Gjen.9 GTX 1060 + Monitor OMEN 144Hz

Çmimi: €550

Shpërndaje:

Specifikat e PC: i5-9400f 8gb RAM DDR4 3200mhz 256 gb ssd NVIDIA GeForce GTX 1060 6gb 650W motherboard(PRIME H310M-K R2.0) Air coolers RGB. Monitori: OMEN by Hp 144Hz FullHD 24,5" 1ms response time. Tel:048173593 dhe 045322002

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Pc
Brendi T-tjera
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia Nuk ka garancion