Lokal 216m² në SHITJE te Mali i Robit

Çmimi: Me marrëveshje

Shpërndaje:

Ofrohet për shitje lokali me sipërfaqe prej 216m², me adresë në Malin e Robit, afër Kamelia Resort.
I paisur me fletë poseduese, ;okali ka një hapësirë të madhe të shfrytëzueshme, 60m² terasë dhe një tualet.

 


Gjithashtu ka vendparking për plotësim të kërkesave të klientëve.

 


Lokacioni është shumë i përshtatshëm për zhvillim biznesor pasi që është 10m larg nga plazhi.

ID e shpalljes: 4597

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Shqiperi #Lokal

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Gjendja E re
Sipërfaqja m² 216