SHITET GO PRO HERO 8

Çmimi: €400

Shpërndaje:

✅ I përdorur vetëm nga një person prej prodhimit,në gjendje të rregullt,funksionale dhe në paketim origjinal nga prodhuesi
✅ 1 SD CARD 32GB GRATIS
✅ E blerë në Gjermani
✅ Nuk bëjm ndrrime

✅ TRANSPORTI FALAS ME POST ✅

📩 Për gjdo pytje jeni të mirëseardhur të na shkruani ose kontaktoni Viber ose Whatsapp
+383 45 553 083 , ju faliminderit.

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Ngjyra E zeza
Gjendja E Përdorur
Garancia Nuk ka garancion
Cilësia E Shkëlqyer