LENOVO T460S i5vPro 12GB RAM 256GB SSD

Çmimi: €160

Shpërndaje:

LENOVO T460S

Laptop me performanca extreme ne gjendje shume te mire pune. Shume i leht dhe i pershtatshem per pune.

Processori:
Intel Core i5vPro-6300U
Core 2, Logical Core 4, 3MB Cache,

Ram:
12GB DDR4

Hardisku:
256GB SSD M.2 NVM Express

Grafik:
Intel UHD GRAPHICS


Ekrani:
14 inch, LED backlight IPS
Full HD 1920x1080 - Ultra wide-viewing angle (UWVA) eDP anti-glare +PSR, Ultra Slim Design

Te tjera:
Tastatur e ndriquar
Fingerprint reader
Dual array microphone
Ambient light sensor
HDMI
USB-C
Etj.

Batteria e mban mbi 2-3 ore
(varesisht nga puna qe e kryni)

I sapo instaluar me Windows 10 Pro, drekt nga faqja e Microsoftit.

›››› Multitech ‹‹‹‹
Tel: 045840725

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Shes
Tipi Laptop
Brendi Lenovo
Gjendja E Përdorur
Cilësia E Shkëlqyer
Ngjyra E zeza
Garancia Nuk ka garancion