Banesë 76m² me QIRA në Pejton

Çmimi: €500

Shpërndaje:

Ofrohet me qira banesa me sipërfaqe 76m² me lokacion në Pejton, në Rrugën Perandori Justinian.
Ka orientim nga lindja dhe jugu, me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor me kuzhinë, një dhomë të gjumit, tualet dhe një paradhomë.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Gjendet në një ndër lagjet më të bukura në qendër të qytetit, vend i qetë dhe i sigurt në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për banorë.


ID e shpalljes: 5680

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë

Detaje shtese

Lloji i shpalljes Jap me qera
Dhoma 3
Sipërfaqja m² 76
Veçoritë Ballkon/Tarracë, Liftë funksional, E mobiluar